Бјорнер Брановиден сецко Powerline

799.00 ден

Сецка брановидни парчиња во 2 различни дебелини.Идеален за зелечук и овошје,креирање декоративни и привлечни дизајни. Децата ги сакаат брановидните парчиња, дури и оние кои не сакаат да јадат многу зеленчук. Препорачуваме да го користите безбедносниот држач со овој сецко.
Држачот се купува посебно. Зa чистење едноставно исплакнете го под вода.

SKU: N/A Kатегории: Tag:
Исчисти
Погледни го редот

Опис

Карактеристики на производот:

  • трајна и цврста градба
  • три различни дебелини на сечење
  • патентирани, оригинални сечила на Бјорнер
  • лесен и ефикасен за употреба

Дополнителни информации

Бренди

Börner

БОЈА

Бела, Зелена, Портокалова, Црвена

Во последниве години, веганските и вегетаријанските диети стануваат сè попопуларни, најмногу поради загриженоста за здравјето, животните или животната средина. Бидејќи вегетаријанството не е традиционален начин на јадење во нашиот регион, многу вегетаријанци се соочуваат со предизвик како и што да јадат и како да го подготват. Бернерските купувачи ја земаат вегетаријанската кујна на едно ново ново ниво затоа што здравите оброци никогаш не биле полесни за подготовка.