Бјорнер Комби шеф 4-во-1

2,399.00 ден

4 во 1 уред за рендање од Бјорнер-Најпосакуваниот производ од колекцијата на Бјорнер производи. Идеален за сецкање, рендање и подготовка на секаков вид храна од интернационалната кујна. Интегрираниот сад ја складира обработената храна без оставајќи неред по себе, употребувајќи го притоа и безбедносниот држач! Ова е производ задолжителен за секоја кујна. Ставете го на листата на производи кои мора да ги поседувате.

Availability: 30 in stock Kатегории: Tag:
Погледни го редот

Опис

Создавајте брзи и здрави оброци од свежо овошје и зеленчук. Острите полирани двострани сечила сечат прецизни парчиња, тенки ленти, рендето е идеално за секоја кујна Интегрираниот сад ја складира обработената храна без оставајќи неред по себе, употребувајќи го притоа и безбедносниот држач! Едноставно исчистете го комбито под вода и вашата кујна ке биде чиста. Комби шефот не само што е практичен помгач туку и одлично парче за декорација во вашата кујна.

Дополнителни информации

Бренди

Börner

Во последниве години, веганските и вегетаријанските диети стануваат сè попопуларни, најмногу поради загриженоста за здравјето, животните или животната средина. Бидејќи вегетаријанството не е традиционален начин на јадење во нашиот регион, многу вегетаријанци се соочуваат со предизвик како и што да јадат и како да го подготват. Бернерските купувачи ја земаат вегетаријанската кујна на едно ново ново ниво затоа што здравите оброци никогаш не биле полесни за подготовка.