Бјорнер овален сад за сецкање- додаток за Бјорнер V5 Powerline

599.00 ден

Уникатниот Бјорнер сад за собирање храна со неговиот прекрасен дизајн и особено развиен за V сецковците Powerline гарантира перфектна и безбедно вклопување со сецкото. Исецканите материјали паѓаат во садот и салатите се лесни за подготовка.

Дополнителното цедило служи како цедилка за свежата храна.

SKU: N/A Kатегории: Tag:
Исчисти
Погледни го редот

Опис

Овој производ се користи за:

  • Цедење како оригинален Бјорнер додаток
  • Функционално се вклопува во V5 сецко Powerline
  • Отпорен на масло и оцет
  • Лесен за чистење и одржување
  • Достапен во црвена, портокалова, зелена, бела и виолетова боја.

Дополнителни информации

БОЈА

Bиолетова, Бела, Зелена, Портокалова, Црвена

Бренди

Börner

Во последниве години, веганските и вегетаријанските диети стануваат сè попопуларни, најмногу поради загриженоста за здравјето, животните или животната средина. Бидејќи вегетаријанството не е традиционален начин на јадење во нашиот регион, многу вегетаријанци се соочуваат со предизвик како и што да јадат и како да го подготват. Бернерските купувачи ја земаат вегетаријанската кујна на едно ново ново ниво затоа што здравите оброци никогаш не биле полесни за подготовка.