Бјорнер Супер сецко V1

1,999.00 ден

Уникатното V1 ренде!

Со мултифункционалниот V сецко, можете лесно да исечете овошје, зеленчук, сирење, итн. Има на располагање неколку видови на сечење – се гарантираат оптимални резултати!

Направено е од безопасни материјали, со екстремно остро, не’рѓосувачки сечило, со докажан квалитет на Бјорнер.

Нека готвењето стане вистинско задоволство!

Availability: 43 in stock Kатегории:
Погледни го редот

Опис

Комплетот вклучува:

  • Оригиналнo кујниско V1 ренде
  • Штитник за прсти
  • Додаток сечило од 3,5 мм (за сечење на мали коцки и фини ленти)
  • Додаток сечило од од 7 мм (за сечење на големи коцки и ленти)
  • Основен додаток

По употребата, едноставно исплакнете под млаз вода.

Дополнителни информации

БОЈА

Бела

Бренди

Börner

Во последниве години, веганските и вегетаријанските диети стануваат сè попопуларни, најмногу поради загриженоста за здравјето, животните или животната средина. Бидејќи вегетаријанството не е традиционален начин на јадење во нашиот регион, многу вегетаријанци се соочуваат со предизвик како и што да јадат и како да го подготват. Бернерските купувачи ја земаат вегетаријанската кујна на едно ново ново ниво затоа што здравите оброци никогаш не биле полесни за подготовка.