Бјорнер Супер сецко V3

1,499.00 ден

Eдинствен!

Со мултифункционалниот сецко во форма на V, ви гарантираме успех во сечењето зеленчук, овошје, итн.

Без оглед дали сецкате коцки, тенки или дебели прстени, со патентираното сечило во форма на V, се гарантираат оптимални резултати.

Availability: 80 in stock Categories: ,
Погледни го редот

Опис

Комплетот вклучува:

  • Оригинално кујниско ренде Бјорнер V3 Trend-Line
  • Штитник за прсти

По употребата, едноставно исплакнете под млаз вода.

Дополнителни информации

БОЈА

Портокалова

Бренди

Börner

Во последниве години, веганските и вегетаријанските диети стануваат сè попопуларни, најмногу поради загриженоста за здравјето, животните или животната средина. Бидејќи вегетаријанството не е традиционален начин на јадење во нашиот регион, многу вегетаријанци се соочуваат со предизвик како и што да јадат и како да го подготват. Бернерските купувачи ја земаат вегетаријанската кујна на едно ново ново ниво затоа што здравите оброци никогаш не биле полесни за подготовка.